O nas - AM Projekt

Budujemy ofertę premium dla poszukujących wyjątkowych domów

AM Projekt Prestige to na trójmiejskim rynku deweloperskim marka dedykowana stricte Klientom segmentu premium, poszukującym kameralnych osiedli wysokiej klasy, położonych w najlepszych lokalizacjach. Nasze śmiałe koncepcje przestrzenno-architektoniczne korespondują w pełni z potrzebami prywatności, wyciszenia oraz kontaktu z naturą. Szczycimy się terminowością budów oraz bezpiecznym i świadomym przeprowadzaniem Klientów przez cały proces sprzedaży aż do przekazania nieruchomości. Nasze domy zyskały już kilkuset nabywców w ramach blisko 20 projektów inwestycyjnych.

Dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa

AM Projekt to grupa kapitałowa złożona z podmiotów usług budowlanych. Nasze działania opierają się o świeże, niekonwencjonalne spojrzenie na budownictwo. Odchodzimy od schematycznego myślenia. Nie czynimy z naszych inwestycji przedmiotu kompromisu. Każdy element tworzący nowy dom, jest dla nas motywacją do stworzenia czegoś doskonałego.

O nas - AM Projekt

Naszą filozofią jest pełne partnerowanie w inwestycji.

Poświęcamy Klientom dużo uwagi, konsultujemy co w Ich domu, już na etapie budowy, jest dla nich ważne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów umożliwiamy wprowadzenie zmian aranżacyjnych w trakcie procesu budowy.

Nasze domy zapewniają bezpieczeństwo i komfort życia. Odpowiadając na potrzeby rynku, przedstawiamy ofertę domów, która będzie spełniała wymogi i oczekiwania różnorodnych grup Klientów.

O nas - AM Projekt